Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı

3 Adam Süpriz Konugu Aleyna Tilki!

 

Aleyna Tilki, adından söz ettirmeyi eksik etmiyor.Yetenek Sizsiniz’de söylediği Gesi Bağları türküsüyle adını duyuran ve son günlerde “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, şöhretinin yayılmasıyla birlikte televizyon programlarına katılmaya başladı.Genç yıldız bu gece ekranlara gelecek olan 3 Adam talk show programının konugu olacak. 16 yaşında sahneye çıktığı için eleştirilen ve katıldığı programlardaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki’nin hayatı, nereli olduğu ve boyu gibi bilgileri merak edilir durumda. İşte

all

Aslen Konyalı olan Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyada gözlerini açtı  Trabzon Of doğumlu bir anne ve Rus göçmeni bir babanın kızı olan genç yetenek, 1,64 boyunda ve liseye gidiyor. “Cevapsız Çınlama” şarkısı ile büyük bir kitleye ulaşmayı başaran Aleyna Tilki, lise eğitiminin ardından psikoloji  bölümü okumayı istiyor.Çok küçük yaşlardan beri müziğin içerisinde olduğunu söyleyen 16 yaşındaki şarkıcı büyük bir Selda Bağcan hayranı olduğunu her fırsatta dile getirmeyi eksik etmiyor.

Acun Ilıcalı’nın şöhret yolunu açtığı isimlerden biri olan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında yaptığı açıklamalarla sosyal medyanın gündemine geldi.18 yaşından küçük olduğu için kulüplerde şarkı söylemesi, konusu haline geldi Aleyna Tilki’nin hakkındaki iddialara yanıt verirken hep popüler olduğunu söylemesi, bazı kesimler tarafından tepki çekti. “Ben hep popülerdim” ifadelerinden dolayı eleştirilen genç yıldız sonrasında yaptığı açıklamada şu cümleleri kullanmıştı: “Ben ünlü bir çocuktum zaten ,  popüler büyüdüm , hep parmakla gösterilen bir çocuk oldum. Oturduğum semtte tüm insanlar beni tanırdı ve parmakla gösterirdi. Okula başladığımda herkes beni tanırdı. Bu yüzden hep popüler birisiydim. Buna rağmen beni ssevmeyenlerde vardu.Bu da hiç değişmemiştir zaten. Eleştirileri, kıskançlıkları hoş görüyorum.”

Son 70 Yılın En Büyük Dolunay’ı Gözükecek!

 

-Aleyna Tilki Hakkında yorumunuz nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir