Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 320 0

Android Telefonlar İçin En İyi 5 Simülasyon Oyunu

 

google-play-store-material-m8-hero

Telefonlar hayatımızda çok büyük yerlere sahip teknolojik cihazlardır. 24 Saatimizin nerdeyse çogunu telefonlar ile geçiriyoruz.Peki bu süre zarfında nelere yapıyoruz? Genellikle sosyal medya da dolaşıyoruz arkadaşlarımızla mesajlaşıyoruz. Peki akıllı telefonlarda sadece bunları mı yapıyoruz ? Muhtemelen hepimiz oyun oynuyoruzdur. Android işletim sistemi için mağazada çok fazla uygulama ve oyun var. Yarış oyunları, strateji oyunları, zeka oyunları, simülasyon oyunları gibi çok çeşit oyunlar var. Sizler için en iyi 5 uçak simülasyonu oyununu bir araya getirdik.

X-Plane 9

X-Plane 9 çok başarılı grafiklere sahip bir uçak oyunudur. Oyunun içerisinde Cessna-172SP, P180-Avanti, KingAir, JA-37 gibi uçak çeşitleri mevcut. 3D grafikleri ile dikkat çeken oyunda 10 adet ücretsiz ve 43 adet paralı uçak bulunmaktadır. Oyunun grafik ve ses efektleri yönünden çok başarılı olduğunu söylemek mümkün. Bunlarla birlikte çoklu oyuncu ile oynanma imkanının bulunması ve yeniden izleme seçeneklerinin olması da oyunun artı katmış.

x1

Ace Academy: Black Fight

Ace Academy: Black Flight bir uçuş simülasyon oyunudur. Birinci Dünya Savaşı konulu oyun senaryosunda verilen saldırı görevlerini yerine getirerek yeni bölümlere geçilen ve her bir bölümde HD grafiklerinin, ses efektlerinin ve kolay kontrollerin sayesinde büyük zevk alarak oynayacağınız bir oyun.

böyle hayat

Red Bull Air Race

Red Bull Air Race de bir uçak yarış oyunudur. Her yıl Red Bull tarafından üstlenen organizasyon Air Race etkinliği uçmaya gönül verenleri bir araya getirir. Bu oyunda Red Bull Air Race organizasyonunun resmi oyunudur. Oyunun amacı belirlenen parkurları en kısa sürede tamamlamaktır. Parkur tamamladıkça puan kazanıp yeni uçaklar satın alabilirsiniz.

be

Air Navy Fighters

Diğer oyunlara kıyasla uçak seçeneği biraz daha az olan Air Navy Fighters, grafik tarafında boyutuna kıyasla büyük işler başarıyor. Android 2.2 ve üzeri cihazları destekleyen Air Navy Fighters ile giriş seviye Android cihazlarla bile keyifle oynayabilirsiniz.x

sdd

Flight Simulator 3D

Bir diğer havacılık oyunlarından olan Flight Simulator 3D de yine başarılı bir simülasyon oyunu diyebilirim. Özellikle teknik konulara meraklı olan oyuncuların daha çok beğeneceğini oyunda pek çok konuda bilgi edinerek uçak deneyimlerinizi de geliştirme imkanı buluyorsunuz. Kolay kontrolleri ve mobil olmasına rağmen çok gerçekçi olan tasarımlar ve grafikleri ile mutlaka tecrübe edilmesi gereken uçak simülasyonlarından birisi olduğunu düşünuyoruz.

flight-simulator-plane-pilot_4_1600x900

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir