Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Drone_with_GoPro_digital_camera_mounted_underneath_-_22_April_2013
Teknoloji 393 0

Böyle Profesyonel Drone Kullanan gördünüz mü ?

dji_phantom-750x400

Profesyonel bir drone kullanıcısı, aracını eski terk edilmiş bir binanın içinden son hızda uçuruyor ve videoyu izleyenleri bile korkutan manevralar derçekleştiriyor.

Drone’lar piyasaya ilk sürülme tarihlerinden beri farklı amaçlar için kullanıyoruz. İlk olarak Amazon ve Google gibi büyük şirketlerin araştırma, taşıma ve görüntüleme gibi görevlerde kullandığı bu cihazlar, herkese satılmaya başlanmasıyla birlikte büyük bir sektör haline geldi.

Bu drone’lardan birisine sahip olan “Charpu_FPV” isimli bir Youtube kullanıcısı, kendi kanalında drone’unu terkedilmiş bir hastane içersinde uçururken yayınladı. Drone, videoda da görebileceğiniz gibi çok hızlı ilerliyor fakat bu hızına rağmen İspanyol drone kullanıcısı drone’unu, hastanenin pencereler için açık bırakılmış küçük ve yuvarlak duvar boşluklarından bile kusursuz bir şekilde geçirebiliyor.

Sadece 33000 abonesi bulunan Charpu_FPV’nin bu videosu 1 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. Umarım kanal sahibi için bu, videoda görülen mükemmel drone kontrolü için yeterli bir ödüldür.

Kaynak: Gizmodo 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir