Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı

BTK : İnternet kesintisi ile ilgili açıklama yapmadık!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde erişim sıkıntısı nedeniyle sosyal medyayı kullanamaz hale geldik. Bu sıkıntılar hakkında internette bir sürü haber ve teknik sorunlar nedeni ile erişimde sorun olduğu yazılmıştı . bugünlerde yapılan açıklamaya göre çıkan haberlerin asılsız olduğu hakkıda bir basın açıklaması oldu.  Bu açıklamada BTK  tarafından hiçbir bilgi ve haberin basına veya sosyal medyaya paylaşılmadığı söylendi. Bu açıklamanın VPN erişiminde erişim kısıtlamasınıda kapsaması önemli bir etken oldu kullanıcılar adına.

unnamed

Yapılan açıklamaya göre;

-04.11.2016 tarihinde internet ile ilgili Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından hiçbir kurum ve kuruluşa açıklama yapılmamıştır. BTK’dan açıklama yapılmış gibi bildirilen haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın düzenlediği basın açıklamasında sorulan soruların üzerine “Güvenlik açısından zaman zaman bu tür tedbirlere başvurulabilir. Bunlar geçici tedbirlerdir. Tehlike bertaraf edildikten sonra her şey normale döner” açıklaması Kamuoyu ve basına duyurulmuş oldu

Kamuoyuna Saygılarla…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir