Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Chrome-Logo-wordmark
İnternet 467 0

Chrome’da İşinize Yarayabilicek 10 Eklenti

Dünyaca en çok kullanılan tarayıcı Chrome ilk sırada yerini alıyor. Geliştirilen eklentiler sayesinde daha çok işe yara haled geliyor.Chrome’da İşinize Yarayabilicek  10 eklentiyi sıraladık 

 

 

LightShot

screen800x500

LightShot ne işe yarıyo diyenler için : PrntScn + fareyi kullanarak aldığınız ekran görüntüsünü LightShot ile çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz ve aldıgında ekran görüntüsü üstünde düzenlemeler yapabilirsiniz resimde görüldügü gibi  Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

 Evernote Clearly

evernote-clearlyEvernote Clearly ne işe yarıyo diyenler için : Bu eklenti  yazılar ve web sayfaları çok daha net ve okunası hale geliyor. Eklentiyiburadan indirebilirsiniz.

 

w3

GIFit! ne işe yarıyo diyenler için : GIFit, videolardan istediğiniz bölümleri alarak GIF yapabilirsiniz. Eklentiyi buradan idirebilirsiniz.

• Imgur Uploader 

logo-1200-630

Imgur Uploader ne işe yarıyo diyenler için : İstediğiniz uygulamayı Imgur üzerinden upload etmenizi  saglar bu eklenti sayesinde resmin üzerine sağ tık yapıp rehost image seçeneğine tıkladığınızda resmi yüklüyor olacaksınız. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

• Yandex Elements

1123

 

Yandex Elements ne işe yarıyo diyenler için : Chrome üzerinden Yandex servislerini kullanmak isteyenler için geliştirilen bu eklenti, tarayıcınızı daha kullanışlı bir hale getiriyor. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

•  AddThis – Share & Bookmark

 

 

k1kAddThis – Share & Bookmark ne işe yarıyo diyenler için : Web üzerinde gördüğünüz bir içeriği paylaşmanızı sağlayan AddThis – Share & Bookmark yalnızca Facebook, Twitter ya da WhatsApp gibi uygulamaları değil, yüzlerce paylaşım ağını destekliyor. Eklentiyiburadan indirebilirsiniz.

• Google Çeviri 

google-translate-logo

Google Çeviri ne işe yarıyo diyenler için : Google Translate üzerinden çeviri yapmak için bundan sonra translate.google.com adresine girmek zorunda değilsiniz. Bu eklenti sayesinde siteye girmeden yabancı dilde yazılmış içerikleri anında çevirebilirsiniz. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

•  Pushbullet 

ddd

Pushbullet ne işe yarıyo diyenler için : Android cihazınıza gelen bildirimleri bilgisayardan kontrol etmenizi sağlayan Pushbullet, aldığınız mesajları ve sosyal ağlardan gelen bildirimleri eş zamanlı olarak görmenizi sağlar. Fakat eklentiyi kullanabilmeniz için mobil uygulamasını cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

• View Background Image

addddView Background Image ne işe yarıyo diyenler için  :Web sitelerinde hoşunuza giden arka plan resimleri almanın en pratik yollarından bir tanesi View Background Image eklentisi. Sağ tık yapıp arka plan görüntüle seçeneğine tıkladığınızda arka plandaki resmi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Gmail™ Notifer

1334

Gmail™ Notifer ne işe yarıyo diyenler için  : Eğer Gmail aktif bir kullanıcıysanız  , bu eklenti gelen tüm e-postaları anında görmenizi sağlıyor. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir