Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 1.054 0

CS:GO Nasıl Seri Bir Şekilde Rütbe Atlanır ? Çözümünü Bu Haberimizde Anlattık

dd

Geçen aylarda değişen rütbe hesaplama sistemiyle, artık  rütbe atlama epey zorlaştı. Önceden oyuncu kitlesinin büyük çoğunluğu Nova 3 ve Efsanevi Kartal arasında rütbe atlıyolardı. Şimdi İse bütün rütbe sistemi dengeli bir dağılıma sahip, resimde görüldüğü üzere. Yani artık eskisi gibi hızlı hızlı atlayıp bir mağlubiyet sonrasında rütbe düşmek gibi bir durum söz konusu olmayacak. Tam zıttına, işler daha ağır ilerleyecek.

csgorank

Şimdi ise nasıl  seri bir şekilde rank atlayabiliriz ona bakalım.Oyunda bir el bittiğinde, her oyuncuya belirli bir puana sahip olur. El kaybında ise aynı puan kadar kayıp edilir. Basit olması açısından, bu puanı 85 olarak olarak düşünelim. Sayıların temsili olduğunu aklımızdan çıkarmadan; diyelim ki ilk eli kazandık.Takımından biri bir yıldız kazandı. Hepinize 20’şer puan dağıtılır ve o yıldızı alan oyuncuya ekstradan bir 5 puan daha kazanmaya hak kazanır.El kaybettiğimizde ise 20’şer puan eksilir. Ama farkettiğiniz üzere, o verilen +5 puan hala durmakta. Bu şekilde sürekli yıldızları toplamanız halinde, berabere biten bir oyunda bile rütbe atlayabilirsiniz.Buna ek olarak söylediğimiz bir şey daha var , sizden yüksek rütbelilerle oyuna girdiğiniz zaman, verilen 100 puan en düşük olana en büyük pay verilecek şekilde dağıtır oyun size. 2 üst rütbedeki eleman 15 puan alırken siz 25 puana sahip olursunuz.

nnn

Peki oyuna tek girersek napıcaz? Çok basit, dua etmekten başka fazla bir şansınız yok. Malesef oyunun kitlesi “toxic” diye adlandırılan  gereksiz insanlarla dolu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir