Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Dragon Ball Xenoverse 2 Oyunundaki Yenilikler

İlk olarak Playstatio 4 platformu için çıkan Dragon Ball Xenoverse 2 oyun severler için yenilenmiş versiyonu ile Dragon Ball serisinin en iyisi olmaya aday niteliklere sahip. Üstün grafik özellikleri ile oyuncuları gerçekçi bir ortama sürükleyen Dragon Ball Xenoverse 2, oynanabilirliği de artırılmış olarak karşımıza çıkıyor.

Dragon Ball oyunlarının önceki versiyonları incelendiğinde, hikaye bazında bazı noktaların eksik kaldığı ve grafik olarak o kadar etkileyici bir görüntünün bizi karşılamadığını söyleyebiliriz. Ancak henüz yeni çıkan Dragon Ball Xenoverse 2 oyununda tüm bu eksikler kapatıldığı gibi beklenenin de üstünde bir performans sergiliyor. Oyun esnasında ilerlerken hem kendinizi hikayeye kaptırıp hem de grafiklerin gerçekçiliği nedeniyle oyun oynadığınızın farkında bile olmayacaksınız.

ss1234567

Oyunda kurgusal özellikler ön planda olurken yan özelliklerin biraz daha artırıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak bu kez oyuna başlamadan öncesinde karakterinizin hem fiziki özelliklerini hem de özelliklerini belirleme şansı bulabiliyorsunuz. Oyuncunun ırkını belirleyerek hangi özelliklere sahip olabileceğinizi seçebilirsiniz. Oldukça sürükleyici ve uzun süre sizi başına kilitleyecek olan Dragon Ball Xenoverse oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir