Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mercedes-S600-Guard-front-626x469
Otomobil 976 0

Dünyanın En İyi En Pahalı 10 Zırhlı Aracı

DSC3931

Silah teknolojileri günümüzde oldukça gelişmiştir ve gelişmeye devam ediyor.

Araçların hepsi güvenli olduğu kadar bir o kadar da lüks dizayn edilmiş. Dış görünüşü etkileyici olduğu kadar içide bir o kadar etkileyici  olan araçların en ucuzu 300.000 dolar fiyat sahip.

Dünyanın en pahalı zırhlı araçlarına bir göz atalım.

 

 Lexus LS 460 L

Lexus LS 460 L, sorunsuz zırhlı  özelliklerle donatılmıştır 460 L, piyasada bulunan çeşitli zırhlı  otomobillerin  üreticisi Inkas tarafından  tasarlandı ve yapıldı. 460 L oldukça  agırdır fakat bir o kadarda güvenlidir . Motor, sekiz vitesli otomatik şanzımanı ile 389  beygir  gücü  üretmektedir. Orjinal Lexus , bomba patlamalarına  dayanabilir bir  özelligine sayip.  Lexus LS 460 L 300.000 dolar fiyat etiketine sahip.

ey

 

→   BMW 750Li Sedan 

750Li Sedan’ı  daha güvenli yapabilmek  için  yapımında  yüzlerce kilo  balistik çelik  kullanılmış. Aracın motoru  400 beygir gücünde Bir çok ırhlı Sedan , maliyetleri  kısmak için  sadece arka koltuk veya ana yolcu bölmesine   güvenli hale getirir.  Yakıt deposu, ön çamurlu hatta egzoz borusu dahi zırhlı hale getirilen BMW 750Li 340.000 dolar fiyat  sahip.

 

hhhj

→ Cadillac Escalade ESV

Cadillac Escalade ESV ,Becker Otomotiv Tasarım  tarafından  tasarlanmıştır ve lüks  olabilmesi için hiçbir masraftan kaçınılmamıştır.  Backer, Kurşun geçirmez çelik ve 40mm cam ile  oldukça  iyi koruma saglar.  Bu zırhlı aracın fiyatı ise 350.000 dolar.

2013_GMFleet_Escalade_ESV_ext_960x388_01

 Mercedes Benz S-Guard

Mercedes Benz sınıfı zırhlı  araba , piyasadaki  en popüler  araçlardan biri.  Mercedes Benz S-Guard , M60  makineli tüfek  saldırısına  dayanabilicek kadar güçlü oluşturulmuştur .  S-Guard, bir gaz saldırısı  durumunda  dış deliklerini  kapatır ver  aracın içine  taze hava  saglayacak  kendi oksijen sistemini  devreye sokar. Bu mükemmel aracın fiyatı ise 400.000 dolar. 

hhj

 

 Knight XV 

Knight XV, dünyanın önde gelen zırhlı  araç üreticisi  Conquest’in  amiral  gemisidir. Knight XV , sadece 100 araçla sınırlı oldugundan çok nadir  bulunan bir araçtır. Araçta  V10  motor, askeri sınıf  tasarım ve  yüksek  mukavetedi  zırh  bulunmaktadır.  Bu muhteşem  aracın fiyatı ise 629.000 dolar.

page

 

→   Huron APC 

Bu araç oldukça agır olmasıyla dikkat çeker . Horon , M80  mühimmatı başta olmak üzere ; agır yanıcı  ve patlayıcı  silahlar  taşıyabilir. Huron APC , makineli tüfek ve  el bombalı saldırılara  dayanıklı yapıda tasarlanmıştır.  Bu oldukça güvenli olan aracın fiyatı  630.000 dolar.

huron-APC

 

 Audi A8 Security

Audi A8 Security, tam zırhlıdır . Ancak bu zırhın fark edilmesi  biraz zor olabilir.  Audi A8 Security, Normal Lüks bir Audi’ye benzetilerek tasarlanmıştır.Bu araba teşle ilgili nerdeyse her şeye dayanabilir. 400 saatten fazla çalışıyor.İhtiyaçlarına  göre özelleştirilmiş :  Duman dedektörü, dijital radyo ağları gibi özelliklere sahip olan Audi A8 Security’nin fiyatı 700.000 dolar.

2015-audi-a8-l-security_100453360_l

 

→  Mercedes Benz G63 AMG

Mercedes Benz G63 AMG, mevcut en iyi  zırhlı  lumizinlerden  biridir  Inkas  tarafından  üretilen  G63 AMG ,  iç dış güvenliginin yanı sıra lükslügüyle de dikkat çekiyor .Kurşun geçirmez cam, güvenlik kameraları, yakıt tankı koruması gibi son derece güçlü güvenlik önlemleriyle donatılan bu mükemmel aracın fiyatı  1.000.000 dolar.

g

 

 Cadillac One “The Beast”

Amerika Birleşik  Devletleri  Başkanını  taşımak için  hazırlanan  özel  bir zırhlı araçtır. Araçta yangın söndürücü, araç, yangın söndürme sistemi, ayrılmış oksijen kaynağı, bagajda ekstra silahlar ve yakıt tankı koruma özelligi vardır . Aracın  zırhı  agır çelik ,  alüminyum , titanyum ve seramik  oluşturulmuştur.Bu özellikler dışarıdan  müdahile  ile aracın  kapılarının açılmasını imkansız  hale  getirmektedir.

cadillac_one_1

 

→  Kombat T98

Kombat T98’in içi tamamen %100 balina penis derisi ile kaplanır. Araç daha çok   Rus siyasiler  ve Avrupa’daki Prensler  tarafından  tercih edilmektedir.  Tüm özelliklerine ek olarak ; Elmas kaplı beyaz altın göstergeler ve altın kaplama pencereler vardır. Ayrıca  aracın  8.1 litrelik V8 motoru ,  kurşun geçirmez olmaz özelligi ile  patlamalara dayanıklı zırh ile donatılmıştır. Kombat T98’in fiyatı 1.500.000 dolar.

55307

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir