İnternet 813 0

En Güncel 2 VPN Servisi!

Bildiğiniz gibi; Türkiye’de yaşanan son durumlardan sonra internete erişim hızı bir hayli düşürüldü. Bu durumdan rahatsız olan bilgisayar kullanıcıları ise çareyi VPN kullanmakta buldu.

Önceden birçok VPN çalışıyordu fakat son yapılan erişim engelinden sonra sadece birkaç tane VPN servisi çalışmakta. Bizde sizler için %90 çalışan, 2 adet VPN servisi tanıtacağız.

1- Betternet

İnternete erişiminizi hızlandıracak olan bu VPN’i, dilerseniz masaüstü olarak, dilerseniz mobil olarak, dilerseniz de eklenti olarak tarayıcınıza herhangi bir üyelik işlemi yapmadanekleyebilirsiniz. İsterseniz premium olarak da kullanabileceğiniz bu VPN’in, Masaütü kurulumunu indirmek için buraya, Chrome eklentisi’ne ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

2- Touch VPN

İnternete erişiminizi hızlandıracak diğer bir VPN ise Touch VPNMobil ve Chrome eklentisiolarak kullanabileceğiniz bu uygulamaya ulaşmak için; mobil için buraya, Chrome eklentisi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir