Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
888
İnternet 650 0

En iyi Ücretsiz 5 Antivirüs Programları

556

Bu haberde sizlere en iyi , ücretsiz Antivirüs programlarının 5 tanesini sıraladık

1-Avast Free Antivirüs 2016

Avast Free Antivirus 2016 programı, yıllardır bilgisayarlarımızı ücretsiz olarak korumamıza yardımcı olan Avast’ın her yıl daha da geliştirip yenileyerek bizlere sunmuş olduğu en güncel antivirüs programlarından. Ülkemizde de en popüler,en kullaışlı  antivirüs programı olan Avast Free Antivirus, 2016 versiyonu.

şşi

2-Avg Antivirüs Free 2016

AVG son dönemde yayınladıgı gizlilik politikasıyla bir anda  teknoloji dünyasının gündemine geldi.Yeni gizlilik projesine göre AVG,uygulamanın  ücretsiz sürümünü kullanıcıların kişisel yada kişisel olmayan bazı tüm verilerini üçüncü şahıslara paylaşabilicekler. AVG Free 2016 kullanabiliceginiz em iyi ücretsiz antivirüs programlarından birisi.

fre

 

3-Avira Free Antivirüs 2016

Avira’nın ücretsiz sürümünün arayüzü en yakın rakibi Avast’a göre geleneksel gözüküyor.Av-TEST’ten aldıgı  mükemmel kabarsak Avira Free Antivirus, genel olarak piyasadaki en iyi ücretsiz antivirüs programlardan biri

şşa

 

4-  Bitdefender Antivirüs Free Edition

Bitdefender  ücretsiz antivirüs  bu haberde yer alan  programlardan daha farklı.Ticari ürünün daha basit bir sürüm olmaktan başka , Free Edition daha ufak  arayüz sunuyor. Bitdefender  Antivirüs Free Edition  bilgisayara güvenlik uygulamasını kurup, kalan tam işleri ondan bekleyen kullanıcılar için mükemmel bir çözüm.

işş

 

5-  Qıhoo 360 Total Security 8.2

Qıhoo 360 markası altında total Security ve Total Security Essentials adı iki tür ürün sunuyor ikiside ücretsiz. Eski bilgisayar kullanıcıları  daha basit olan  Essentials sürümünü kullanabilirler. Qihoo 360 Total Scurity tam anlamıyla kelepir  bir ürün.Ücretsiz ürünlerde fiyat performans karşılaştırması yapmak zor ama bu ürünü rakiplerden fazlasıyla bedava olarak veriyolar

total

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir