Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
fifa-17-wallpaper-03
Oyun 1.245 0

FIFA 17’nin En Düşük Puanlı Futbolcusundan Güldürüp Duygusallaştıran Röportaj!

FİFA 17  bildiğiniz gibi dünyaca ünlü ve bir hayli sevilen bir oyun. Bu sektörde bu kadar büyük bir oyunda gençken bulunmakta elbette mükemmel bir onur ve gururdur. Leyton Orient’ in genç kalecisi Sam Sargeant FİFA 16 ile birlikte bunu 2 kere başardı. Hem genç bir erkek hemde genç bir futbolcu olarak harika bir başarı olduğunu hepimiz kabul ederiz fakat tek sorun Sam Sargeant’ ın FİFA 17′ nin en kötü oyuncusu olması.

sam-sargeant-fifa-17

Sadece 45 puanı bulunan genç kaleci verdiği röportajda biraz güldürüp birazda üzüldüren bir röportaj yaptı. İşte o röportaj:

”Çocukken bu oyunlar ile büyüyen biri için oyunun içinde olmak inanılaz bir şeydir. İlk olarak kendi kartımı oyunda, fotoğrafım ile gördüğümde çok heyecanlandım. Ancak özelliklerime baktığımda EA’in biraz acımasız davrandığını gördüm ve oyunda kendim dışında kimsenin beni kullanmayacağını düşündüm.

Dürüst olmak gerekirse ben bile kedimi takıma hiç almadım. Çünkü Ultimate Team’de kendi kartım sebebi ile kaybetmek istemiyorum.

Takım arkadaşlarım bu konuda sürekli espiriler yapıyorlar fakat bende onlarla birlikte gülüyorum. Çünkü asıl önemli olan oyunda olmak ve okulumda çoğu arkadaşım bunun ne kadar inanılmaz bir şey olduğunu söylüyor.”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir