Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
wallpaper
Mobil 1.086 0

FIFA17 Mobil İçin Geliyor!

Severek oynanan oyun haline gelen FİFA 17 mobil oyuncular için mobil platformu içinde çıkartıyor.Duyurulduğu günden beri tüm futbol severlerde heyecan ile bekleyişe girdi ,FIFA 2017 yaklaşık 2 ay sonra mobil oyuncular ile beraber olacak.Yeni seriyle Frostbite oyun motoruna geçiş yapan FIFA 2017, aynı zamanda daha gerçekçi oyun deneyimi sunmak için hazırlıklara başladı. PC, Xbox ve PS4 platformalarında oyunu bekleyenler bir kenera geçtiğimiz gün Android sürümüne sahip kullanıcılar için ön kayıtlar başladıgı duyuruldu.

EA Sports’un merakla beklenen yeni futbol oyunu olan FIFA 2017 mobil platformlarmu oyuncuları  sabırsızlıkla bekliyor.FIFA Mobile ismiyle yayınlanacak oyun, ücretsiz olarak oyuncular oyuna sahip olabilicekler. Android, iOS ve Windows Phone platformlarında ön planda olacak FIFA Mobile için geçtiğimiz gün Android kullanıcılarını sevindiren bir hamleyle ön kayıt  ile kullanıcıları sevindirdi.

fifa17

Merakla beklenen FIFA 2017 EA Sport’s, böylece oyun çıkar çıkmaz oyuncuların haberdar olmasını için işe yarayacak.Çıktığı zaman otomatik olarak telefonlara yüklenecek oyun aynı zamanda ücretsiz bir şekilde sunulacak. Şu an sadece Android için ön kayıt sistemini  oluşturan EA Sport’s, iOS ve Windows Phone için biraz geçikme olacak.Oyunun bu platformlara ne zaman geleceği  hakkında henüz net bir bilgi yok.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir