Mobil 179 0

Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

Samsung Nisan Ayında tanıtımını yapacağı Galaxy S8’in Çıkış tarihini ne olarak açıkladı. İlk etapta satışa 10 milyon adet Galaxy S8 satışa çıkması bekleniyor. Mobile World Congress i 27 Şubat ile 2 Mart arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

Weibo’da ortaya çıkan görseli incelediğimiz zaman daha önce render görsellerine çok fazla benzediğini görüyoruz Samsung yazısının aşağı alındığını en önemlisi ana ekran tuşu dahil kapasitif tuşların kaldırıldığı görüyoruz.

Altın renkli versiyonunu gördüğüm telefonda Android 7.0 işletim sistemi olduğunu görüyoruz Samsung logosunun solunda ve sağında hala kapasitif tuş olma olasılığı var.

Ortaya çıkan söylentilere göre 18 Nisan’da tanıtılacak olan Galaxy S8’in  gerçek halini görmek için Mobil Dünya Kongresi’nden iki ay daha uzun süre  daha beklemek gerekeçek. Bu zamana kadar G6 başta olmak üzere birçok yeni üst seviye telefon piyasaya çıkacakken Samsung Galaxy S8’in nasıl bir başarı yakalayacağı  hepimiz merak ediyoruz.Galaxy S7 ve S7 Edge’in başarısından sonra Galaxy S8’i  zorlu bir görev bekliyor.

 

 

{Bartu}

Fibertekno.net'in yayın direktörü Bartu, en güncel teknoloji haberlerini paylaşmak için gecesini gündüzüne katıyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir