Mobil 149 0

Google Pixel Kullanıcılarından Yoğun Şikayet Var!

 Stok-Android işletim sistemli bir akıllı telefona yatırım yapmanın tüketiciler için en iyi karar olmadığı ortaya çıktı, çünkü bazıları şimdi cihazlarının ani kapanmasıyla yani pil arızasıyla  şikayet ediyor.

Genelde Pil Yüzde 30’un Altındayken Cihaz Kapanıyor

Birkaç pixel kullanıcısın cihaz hakkında söyledikleri şu şekilde:

“BİR AYDAN KISA BİR SÜREDİR GOOGLE PİXEL (32 GB) SORUNLU PİL SORUNLARIYLA KARŞI KARŞIYA KALDIM. SON BİR 5 GÜN İÇİNDE İKİ KEZ, BİR ŞEYLERİN ORTASINDAYKEN TELEFONU ANİDEN KAPATTI. HER İKİ DURUMDA DA, PİL% 25-35 ARASINDA VE NORMAL KOŞULLARDAKİ TELEFON EN AZ 3-4 SAAT SÜRMELİYDİ.”

“İLK GÖRMEZDEN GELDİM, BİRKAÇ GÜN ÖNCE OLDU AMA BUGÜN AYNI KONUYU İNCELİYORUM. HİNDİSTAN’DA BİR İŞ GEZİSİNDEYDİM VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ GERÇEKTEN YARARLI DEĞİLDİ. TEK YAPACAKLARI, TELEFONUMUN FABRİKA AYARLARINA SIFIRLANMASI VE TEKRAR OLMASINI BEKLEMEMEKTİ.”

“BEN BÜYÜK BİR ANDROİD HAYRANIYIM VE 2011’DEN BERİ ANDROİD OLMAYAN BİR TELEFONA SAHİP DEĞİLİM, ANCAK APPLE İLE GOOGLE ARASINDAKİ MÜŞTERİ DESTEĞİNDE FARK VAR. AYNI ŞEY BİR ARKADAŞIMIN İPHONE 6S’İNDE GERÇEKLEŞTİ, APPLE STORE’U ZİYARET ETTİ VE 15 DAKİKA İÇİNDE YENİ BİR TELEFON ALDI.TELEFONA BAYILDIM, FABRİKA AYARLARINI SIFIRLAYACAĞIM, ANCAK BU BİR DAHA OLURSA, GOOGLE’IN BANA BİR YENİ BİR TELEFON VERMESİNİ BEKLİYORUM. “

Yorumlardan da görüldüğü üzere kullanıcılar hizmetlerden şikayetçi. Google’ın bunlardan çıkaracağı çok önemli sonuçlar olmalı.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir