Oyun 806 0

GTA 6 İle İlgili Yeni Söylentiler!

Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2 oyunun duyurulmasından sonra  internette  Rocsktar’ın popüler oyunu  GTA’nın yeni oyunuyla ilgili söylentiler söylenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni GTA oyunundaki ana karakterin bir kadın olacağıyla ilgili haberler yayınlanmıştı.

GTA 6 Ne Zaman çıkacak? 

Son haberlere göre GTA 6 şu anda geliştirilme aşamasında. Birtakım söylentilere  göre ise yeni GTA oyunu, 2018 yılında  yayınlanıcak. Ancak Red Dead Redemption 2’nin çıkışı ve GTA 5 için noel zamanında (DLC) çıkarılacağını ortaya koyarsak,  yeni GTA’nın çıkışının mümkün olduğu kadar ertelenmesini göz önüne getirmeliyiz. Ayrıca GTA 5 için iki büyük ek paket  ile çıkacağı ile ilgi söylentilerde var.

Bunun yanında GTA 6’nın çıkışıyla ilgili başka bir söylenti daha var. PlayStation 5 ve Xbox Two’nun  2018 ve 2020 yılları arasında satışa sunulması bekleniyor ve yeni GTA oyununun da yine bu tarihler arasında çıkacağı  ile ilgili söylentiler söyleniyor. Rockstar’ın da yeni GTA 6 ’yı çıkarmak için yeni nesil konsolların çıkış tarhlerini   takip etmesi  mantıklı bir durum.

 

{Bartu}

Fibertekno.net'in yayın direktörü Bartu, en güncel teknoloji haberlerini paylaşmak için gecesini gündüzüne katıyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir