Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 272 0

Haftanın Mobil Oyunları #1 17 Aralık

hjhj

En iyi mobil oyunlarını  sizler için artık  haftalık olarak listelemeye  devam edeceğiz. Bu haftanın mobiloyunlarını aşagıda bulabilirsiniz. 

Sizler için her hafta  oyun listelerine bir yenisini daha ekliyor bundan sonra her hafta 5 oyun olmak üzere sizler için listelemeye  verdik. Bugünden itibaren Perşembe  günleri sizlere aktaracağımız bu yeni ve güzel oyun listelerinden  memnun kalırsınız.

 

kare11-Piano Tiles 2(Don’t Tap…2)

Piano Tiles 2 Nedir ; Oyun severlere müzik yaparak keyifli zaman geçirmelerini ve boş fakitlerini  canları sıkılmadan geçirmlerini  saglayan  bir mobil piyano oyunu.

Android: Oyunu Burdan İndirebilirsiniz 

iOS :    Oyunu Burdan İndirebilirsiniz 

maddi

 

kare42- Star Wars : İsyan 

Star Wars™: İsyan, Star Wars™: Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü™ ve Star Wars™: Güç Uyanıyor™ arasında geçen ilk Star Wars RPG oyunudur.

 

     iOS       :  Oyunu Burdan İndirebilirsiniz screen640x640

kare3  3-ZigZag 

Zorlu Parkurlar ve yıldırım  hızında refleksler  isteyen bir beceri oyunudur. Yoldan aşağıya doğru zikzak çizerek giderken kenarlardan düşmemeye dikkat et.  Ne kadar ilerlersen ve ne kadar çok para toplarsan o kadar iyi araçların kilidini açıp kullanabilirsin.

zzz

kare5 4-The Walking Dead : No Man’s  Land 

Efsane bir dizi  olan The Walking Dead’in yeni mobil oyunu yayınlandı No Man’s Land   iOS platformu ve Android platformunda yayında  güzel bir oyun Next Games yapımı olarak dikkat çekiyor. Hikaye bazlı bir rol yapma oyunu tarzındaki The Walking Dead: No Man’s Land, iPad uyumlu ve tamamen ücretsiz.
WalkingDead-NML-Main

kare2 5-QuickBoy

QuickBoy, Netmarble tarafından geliştirildi ve oldukça bol bol aksiyona ve eğlenceye sahip bir oyun olarak dikkatleri üzerine tolamayı başardı. Oyun ücretsizdir  QuickBoy zombilerinde bulunduğu çeşitli engellerimiz bulunuyor.

zzzz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir