Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
maxresdefault (4)
Sinema 389 0

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmini Çekecek Yönetmen Belli Oldu!

maxresdefault (4)

Bi sürü Ülkede Ünlü olan  Hızlı ve Öfkeli olarak bilinen efsane film serisi Fast and Furious’ın 8. filminde yönetmen koltuğuna oturacak kişi  belli oldu.

Hızlı ve Öfkeli serisini hepimiz biliyoruz ve İzledik . Özellikle 7. film çekimlerinde yine efsane aktörlerden olan Brian O’Conner rolündeki Paul Walker‘ın ölümü hepimizi derinden etkilemişti ama bir diğer yandan da film gelirlerini de tavan yaptı. Çünkü son kez Paul’u görmek isteyenler  Hızlı ve Öfkeli 7‘nin sinemaya çıkışıyla beraber sinema salonlarına akın etti. Ki son sahne de birçoğumuzu göz yaşlarınu tutamadı.

Dominic Torreto film sırasında Kurt Russel‘in rolünü üstlendiği Mr. Nobody ile bir anltlaşma yapmıştı ve  büyük ihtimalle Mr. Nobody ekibi New York‘a götürecek. Yani yeni bir mekanda yarışları ve aksiyonu izlicez.

Bu bilgiler dolaşırken İtalyan İşi, Adalet Peşinde, The Sea of Trees ve Straight Outta Compton filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan F. Gary Gray‘in Twitter’dan duyurmasıyla sıradaki filminin Fast and Furious 8 olduğunu ögrendik Böylelikle kafarda Gray’in de nasıl bir film çekeceği konusunda merak uyandırmış oldu.

y

F Gary Gray, bir  resim paylaşarak 14 Nisan 2017tarihinde FF8’i göreceğimizi söyledi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir