Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
ın
Mobil 245 0

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Çektigimiz fotoğrafları çeşitli sitelere yüklüyoruz ama bunlardan en yaygını olan Instagram. Instagram‘dan sıkılmış olabilirsiniz , fotoğraf yüklemek istemiyo olabilirsiniz ve hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.Peki Instagram kullanıcıları bu yetkiye sahip mi  evet Instagram kullanıcıları bu yetkiye sahipler.Üstelik yapılacak işlemler sonrasında beklemeye gerek kalmadan hesabız direk silinicektir. Instagram hesabını silmek isteyen kişilerin işlemlerini internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Bu bakımdan online olarak silme işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

ınstagram

  • Hesabınızı silebilmeniz için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız.
  • Hesabınızı sildikten sonra verileriniz kalıcı olarak silinir.
  • Hesabınız kalıcı olarak silindikten sonra kesinlikle geri getirilemez.
  • Hesabınızı sildikten sonra eski kullanıcı adınızla yeni hesap açamazsınız.

Instagram hesabını silmek isteyen kullanıcıların ilk olarak buradaki adrese giriş yapması  gerekiyor. Adrese giriş yapıldığında silinmek istenen üyelik bilgileri ile siteye giriş yapılması gerekiyor.Giriş sonrasında ise resimde görüldügü gibi ekrana erişim sağlanmış olacaktır.

ınstagramhesapsilme

Hesap silme ekranındaki formu istediğiniz şekilde doldurduktan sonra, özellikle hesap silme bölümünden uygun olanının seçilmesi gerekiyor.  İşlemler yapıldıktan sonra ise Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat yazısına tıklamanız ile birlikte hesabınız silinecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir