Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
gjk
Mobil 761 0

İnternet Gerektirmeden Oynayabiliceginiz en iyi 5 oyun

gjk

Google Play’de yayımlanan, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz en iyi 5 oyunu sizler için sıraladık. İnternetsiz oynanan oyunlar için oluşturduğumuz bu listede farklı türden oyunlara yer vermeye çalıştık.

 

1- Asphalt  8 :  Airborne  : Mobil yarış oyunu deyince akla ilk gelen oyun Asphalt geçmişten günümüze her zaman en iyiler arasında yerini almayı başarmıştır. Asphalt 8 Airborne oyunu muhteşem grafikleri ve çevrimiçi oynanış seçenekleriyle bilgisayar oyunlarını aratmıyor.

Buradan İndirebilirsiniz     

as

2-  Fallout Shelter :  iOS platformu için yayımlandığında oldukça kısa bir sürede Candy Crush Saga’nın rekorunu kıran Fallout Shelter şimdi Android için de yayımlandı.

Buradan İndirebilirsiniz

sa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3- Plants vs. Zombies™2  : 10 milyondan fazla indirmesi olan strateji oyunu Plants vs. Zombies 2’de zombileri durdurmak için doğru savunma sistemini kurun.

Buradan İndirebilirsinz

Ekran Alıntısı

 

4-JetPack Joyride  :  Jet ile birlikte atıldığınız macerada mümkün olduğunca fazla altın toplamaya ve uzağa gitmeye çalışın. Oldukça eğlenceli bir oyun.

Buradan İndirebilirsiniz

h

5- Assassin’s Creed Pirates : Assassin’s Creed Black Flag’ın Android versiyonu diyebileceğimiz Assassin’s Creed Pirates oyununda karaya hiç çıkmadan korsan geminizle düşmanları denizin dibine göndermeye çalışıyorsunuz.

Buradan İndirebilirsiniz 

 

hhhhhh

 

İnternet Gerektirmeden Oynayabiliceginiz en iyi 5 oyun 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir