Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 238 0

iPhone 7 Çıkış Tarihi Kesinleşti

iPhone 7 için bugüne kadar  farklı paylaşımlar gördük bu paylaşımlar ile birlitke iPhone 7  konusunda tüm detaylar kafamızda soru işareti dolaşmasına neden oldu. Cihazın hangi isimle piyasaya sunulacağı, kaç farklı modelin piyasada olacağı gibi pek çok soru işareti şu anda gündemde yer alırken, bu konuda Apple tarafından hiçbir bilginin verilmemesi, durumu daha karşamık hale getirdi.Konuyla ilgili bilgi alınabilen en degerli kaynak ise Evann Blass.

iPhone 7 hakkında  bugüne kadar önemli bilgiler sızdıran Evan Blass telefon için çok önemli ve kesin bilgiler sızdırdığını belirtti. Yayınlandığı yazılarda verdiği bilgilerin kesin bir şekilde doğru olduğunu  belirten Evan Blass bu açıklamaları ile inandırıcılığını  daha çok arttırmış gibi görünüyor. Öyle ki pek çok önemli sitede dahi kaynaklar Evan Blass olarak gösterilerek, iPhone 7 çıkış tarihi detaylı bir şekilde paylaşılmış durumda.

cep

iPhone 7 Çıkış Tarihi ? 

iPhone 7  için yapılan açıklamalarda cihazın tanıtım tarigi 16 Eylül  olarak belirlendi. 16 Eylül tarihinde tanıtılacak telefon ön siparişe çıkarken, telefonun dağıtımı 23 Eylül’de yapılmaya başlanacagı söylendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir