Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
iphone
Mobil 456 0

iPhone 7 İçin Kolla Sıvandı Seri Üretim Başlıyor

Apple’ın son amiral gemisi olan iPhone 7,  Apple severlerin bekledigi haber sonunda geldi. Cihazın 4.7 inçlik modeli Pegatron’da seri üretimine  başlandı.

Daha önce iPhone 7’nin 256 GB depolama alanı, çift SIM kart desteği, çift lensli kamera gibi özelliklerinin olacağına haberler yayınlanmıştı. İşte o yayınlanan  haberlerden biri:

Twitter’da sızıntı haberlerle bilinen OnLeaks hesabında yayınladıgı bilgilere göre 4.7 inçlik iPhone 7 modelinin seri üretimi  ufaktan başlandıgını söylüyor. “Yavaştan” diyoruz çünkü işlem artarak devam edecek. Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinliğe daha zaman olduğundan, şimdilik üretim tam manada “seri” değil.

16

 

“Peki ya 5.5 inçlik model?” şeklinde bir soru gelebilir. İki model aynı bantta üretilmeyecek olduğundan, Apple henüz bu modelin üretimine başlamış değil..iPhone 7 Pro olacak olan 5.5 inçlik model, Pegatron bandında üretilmeyecek. Bu bilgiler, iPhone 7 Proni’nun başka bir fabrikada üretileceğini gösterse de,nerede üretileceği henuz kimse bilmiyorum .

 

ShiftDelete.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir