Mobil 289 0

Kavisli Ekrana Sahip BlackBerry Mercury Sızdırıldı !

BlackBerry Limited firmasının yeni telefonu olan, QWERTY klavyeye sahip BlackBerry Mercury tam da tanıtılmaya hazırlanırken, görselleri internete sızdı

BlackBerry, Ocak ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan Consumer Electronics Show (CES)’da yepyeni akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanırken, görselleri bir anda internete sızdı.

Özellikleri Neler?

Kavisli bir ekrana sahip olan BlackBerry Mercury, ön kısımda fiziksel bir klavye bulunduracak. Ekranı 4,5 inc olan bu telefon, Snapdragon 821 yonga setinden gücünü alacağı ve cihazda 6GB LPDDR4 RAM olacağı tahmin ediliyor. Cihazın boşluk tuşu üzerinde bir parmak izi okuyucusu da bulunacak. Ayrıca BlackBerry Mercury’nin biyometrik okuyucuya sahip ilk BlackBerry cihazı olacağını da belirtelim.

Apple ve Samsung’un karşısına yeni bir stille çıkan BlackBerry, bakalım onları alt edebilecek mi? Klavyeli bir telefonu kimler sevecek? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir