Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
lol
Mobil 170 0

League of Legend Finalistleri Belirlendi

Global olarak ilgili gören ve milyonların oynadıgı  League of Legends Türkiye’de de geniş bir oyuncu kitlesine sahip.Türkiye’de yapılan turnuvalara katılanlar oldukça yüksek olurken yapılan turnuvalar internet üzerinden dahi binlerce kişi tarafından takip ediyor.

Turnuva bu yıl final mücadelesi ile sona erecek olurken finalde mücadele edecek iki takım da bellirlendi. Yapılan son karşılaşmalardan sonra finale katılmaya hak kazanan takımlar SuperMassive ve Dark Passage olarak belirlenirken iki takım şampiyon olabilmek ve Türkiye’yi dünya genelinde temsil edebilmek adına son kez karşı karşıya gelecekler.13 Ağustos tarihinde yapılacak bu büyük karşılaşma  İstanbul Ülker Sports Arena’da yapılacağı belirtilirken yapılacak karşılaşmalar aynı zamanda internet üzerinden de yayınlanacak.

lol

SuperMassive ve Dark Passage arasındaki karşılaşmaya gidemeyecekler için ise sürpriz bir açıklama  Digiturk tarafından geldi. Digiturk tarafından yapılan açıklama 13 Ağustos tarihinde yapılacak olan karşılaşmayı Lig TV’den canlı olarak yayınlanacağı belirtilirken kullanıcılar turnuvayı televizyon ekranlarından da takip edebilicekler.Yaşanacak bu durum ile birlikte ilk defa e-spor karşılaşması televizyonlardan canlı olarak yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir