Donanım 168 0

Lenovo ThinkPad CES 2017’de!

Bütün teknoloji firmaları gibi Lenovo’da 2017’ye bomba gibi geliyor. Son günlerde Thinkpad’leri ile gündeme gelen Lenovo, CES 2017’ye ThinkPad’ler ile geliyor.

Lenovo‘nun bu bilgisayarları 7. nesil çekirdek ile donatılmış durumda. Cihazların dayanıklılığı ise herkesi mutlu edecek türde. Sağlamlık olarak epey iyi olan bu bilgisayarlar, tasarım konusunda da oldukça iddialı görünüyor. Oldukça şık tasarımdaki bu bilgisayarlar, herkesi kendisine bağlıyor.

Fiyatlar Nasıl Olacak?

Dokunmatik ekran seçeneğine sahip 12 inç ThinkPad X270909$‘dan başlayacak. HD 13.3 inç ekranıyla ThinkPad Yoga 370 ise 1.264$‘dan başlayacak. Ayrıca 909$‘dan satışa çıkacak olan 4 adet ThinkPad T Ultrabook modeli de 2017’de satışa çıkacak.

Önümüzdeki hafta CES 2017‘de tanıtıma çıkacak olan bu şık tasarımlı bilgisayarlar bizleri oldukça etkiledi. Sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir