Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 459 0

Messenger Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor:Gizli Konuşma Özelliği!

messenger

 

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp Messenger’a gelen bir güncellemede uçtan uca şifreleme yöntemi bu sefer en çok kullanılan sosyal ağ olan Facebook’un mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger’a getirildi.

Facebook Messenger kullanıcılarının uygulama üzerinden konusurken üçüncü bir kişi bu konusmaya erısmesını engelleyen, bu sistem konusmaları kriptoluyor.Ve üçüncü bir kişi ne yapıp etse bu konuşmaya erişememekte.Bu kriptolama sistemi konulmalaraı tek cihazda topluyor ve sadece bu tek cihazdan görüntülene biliyor.Arkadaşınızla yaptığınız görusme esnasında kripto sistemi arkadaşınızıda kapsıyor.

Facebook Messenger bununla birlikte yeni bir güncelleme daha getiriyor.Bu güncelleme mesaj zamanlama istediğiniz kişiye istedğiniz zaman mesaj atma imkanı bulabileceksiniz.Mesajınızı zamanlayarak istediğiniz zaman istediğiniz tarihte atabileceksiniz.Bu zamanı kendiniz belirleyeceksiniz.

Kripto sistemde GİF,Videolar veya diğer popüler messenger içerklerini desteklememekte.Konuşma esnasında bu özelliklerden birini kullanırsanız Kripto sistemden faydalanamayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir