Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 255 1

Microsoft’tan iOS’e Özel Akıllı Fotoğraf Çekme Uygulaması: Microsoft Pix

Teknoloji devi Microsoft, sadece iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarıyla kullanabileceğiniz akıllı fotoğraf çekme uygulaması Microsoft Pix’i yayınladı.

Son günlerde kendi işletim sistemi Windows Phone tarafında ciddi sıkıntılarla boğuşan Microsoft, bir süredir Windows Phone dışındaki diğer işletim sistemleri Android ve iOS’e özel uygulamalar geliştirmeye başlamıştı.

Şirket Windows Phone tarafında genel anlamda başarısız olsa da aslında kamera yazılımı konusunda en iyi yazılımlardan birini sunarak kullanıcıların iyi fotoğraf çekebilmesini sağlıyordu. Windows Phone’a eskisi kadar ilgi göstermeyen Microsoft, şimdi kamera yazılımı tarafındaki deneyimini iOS platformunda taşıyor.

mic

Microsoft, akıllı fotoğraf çekme uygulaması Microsoft Pix’i bugün itibariyle iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemiyle çalışan Apple cihazları için indirmeye sundu.

Fotoğraftaki kişilerin yüzünü detaylı tarayarak en iyi görüntüleri yakalamanıza olanak sağlayan Microsoft Pix uygulaması ayrıca art arda çektiğiniz fotoğraflar arasından en iyi çıkan fotoğrafları size listeleyebiliyor. Bunun yanı sıra uygulama Apple’ın Live Photos özelliğine benzer Live Images özelliğiyle canlı fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Üstelik sizin sabit kalıp etrafınızın hareket etmesi gibi detaylara sahip Live Images özelliği, Live Photos’a göre çok daha iyi canlı fotoğraflar elde etmenize yardımcı oluyor.

Microsoft kanadından Microsoft Pix’in Android ya da Windows Phone platformlarına gelip gelmeyeceği ile ilgili bir açıklama henüz paylaşılmadı. Eğer iOS kullanıcısıysanız Microsoft Pix uygulamasını yandaki bağlantıdan indirebilirsiniz:Microsoft Pix 

“Microsoft’tan iOS’e Özel Akıllı Fotoğraf Çekme Uygulaması: Microsoft Pix” üzerine 1 yorum

  1. cemil dedi ki:

    bu güzel oldu işte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir