Yazılım 176 0

Nvidia Geforce’a Yeni Güncelleme!

Nvidia, ekran kartları için yeni bir güncelleme yayınladı. Geforce 376.48 olarak adlandırılan bu güncellemenin özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Nvidia Geforce 376.48 İle Gelen Yenilikler

Bu yeni gelen güncelleme ile birlikte, yeni çıkan oyunlardaki hatalar giderildi. Windows 10 ve Windows 8.1 işletim sistemlerinin 32-bit ve 64-bit sürümleri için yayınlanan bu güncelleme, beta olarak şuanda kullanılabilir halde. Kullanıcılar bu güncellemeyi denemek istedikleri taktirde yükleyip deneyebilirler.

Giderilen Hatalar

Battlefield 1’i SLI modunda oynarken çeşitli sıkıntılar yaşadığı görülüyordu. Aynı şekilde Just Cause 3’de rastgele ortaya çıkan parlamalar gibi problemlerle boğuşuyordu. Öncelikli olarak bu hatalar giderilmiş.

– Just Cause 3’teki rastgele parlamalar düzeltildi
– Battlefield 1’in çökmesine sebep olabilen bazı sıkıntılar giderildi
– Battlefield 1’de ortaya çıkan SLI kaplama titremesi düzeltildi
– Wargame: Red Dragon oyununda ortaya çıkan sıkıntılar düzeltildi

Dipnot: Beta olarak yayınlanan bu güncelleme tabiki de bütün sorunları çözecek anlamına gelmez. Yanlış bir güncelleme yapılması durumunda bilgisayarınız daha kötü durumlara düşebilir. (Ekran kartı bu, şakaya gelmez.)

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir