Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
sinama
Sinema 547 0

Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler (22 Ocak)

sinama

Ocak ayında vizyona girecek filmler sizler için derledik.

Dedemin Fişi (22 Ocak)

Ekranlarda gördügümüz Güldür Güldür ekibi bir araya getiren Dedemin Fişi filminin hikayesi Yılmaz Erdogan’a yönetmenligi ise Meltem Bozoflu.  Filmin baş rolleri ise  Ali Sunal , Alper Kul , Özge Borak , Erdem Yener , Doga Rutkay , Onur Buldu , İrem Sak , Onur Atilla , Ugur Bilgin ve Ayşe Gruda isimler yer alıyor

as

Diriliş (22 Ocak)

Michael Punke’ın kalem aldıgı ve The Revenant: A Novel Of Revenge kitabınad beyaz perde uyarlanan öyküde , kürkler için hayvanları avlayan bir kuruluşda çalışan Hyg Glass adındaki bir tucazkçınnın bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yararlandıktansonra ekibinin onu nasıl ölüme terk ettigini anlatıyor.

diriliş

Çılgın İhtiyar (22 Ocak)

Evlilik arifesindeki Jason ve eski asker emeklisi büyükbabası Dick, bahar tatili için soluğu Florida’da alır! Damat olmak suretiykenJason’ı zorlu sınavlar beklemektedir.

çıl

Gençlik (22 Ocak)

Fred ve Mick iki eski arkadaştır. İki kafadar, yılların yorgunluğunu atabilmek için Alplerin kalbine doğru yolculuğa çıkarlar. Fred artık emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda projeler üretmeye devam eden bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta “sığındıkları” bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni nesilun eğilimlerine dair yeni bakış açıları edinirler. Özellikle Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin hikâye süne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, birileri de Fred’in tekrar müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir.

24109070161_ed2688ac5e_o

Karlar Kralı Norm (22 Ocak)

Kuzey Kutup Bölgesindeki evlerinden edilen, Norm adlı kutup ayısı ve onun 3 yaban sıçanı arkadaşı New York’a getirilir. Norm burada bir şirketin maskotluğunu yapar. Kaderle bağlantılı olarak Norm ve arkadaşları yakında asil evleri olan Kutbu öğreneceklerdir.

Karlar-Kralı-Norm-afiş-203x300

Şevkat Yerimdar 2

Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir ama talihsiz aşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera böylelikle başlar. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Bülent İşbilen üstleniyor. Özgürcan Çevik,Başak Parlak, Mustafa Bilgin ve Aslı İnandık ‘ın başrolleri paylaştığı filmde,genç oyunculara, Cezmi Baskın, Numan Çakır, Şahin Aktaş ve Bahadır Tokmak eşlik ediyor.

in

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir