Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
android-training
Mobil 365 0

Okulda İşinize Yarayabilicek en iyi 5 Uygulama (Android)

Android telefonlar  için en kullanışlı ve en iyi  5  öğrenci uygulamasını sizler için sıraladık. Öğrenciler için faydalı olabilecegini düşündük  daha fazla Android uygulaması için aşagıdaki listeye göz atabilirsiniz.

 

1- PhotoMath : Telefonunuzun kamerasını kullanarak en zor matematik sorularını çözebilirsiniz. PhotoMath uygulamasına kısaca foto hesap makinesi diyebiliriz.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2  – FormüllerLise ve üniversite öğrencilerine yönelik Lise ve üniversite öğrencilerine yönelik

2

3-AutoMath Photo Calculator :  Özellikle öğrencilerin çok işine yarayacak olan AutoMath uygulaması ile kağıt üzerindeki matematik işlemlerinin fotoğraflarını çekip sonucu hızlıca bulabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın klasik hesap makinesi özelliği de bulunuyor.

3

4-Malmath : Adım Adım Problem  Çözücü : Malmath, trigonometri, limit, integral gibi birçok farklı Matematik problemlini adım adım çözebilirsiniz

4

5- CamScanner : CamScanner, telefonunuzun kamerasını tıpkı bir tarayıcı gibi kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadırı. Notlarınızı ve dökümanlarınızı telefonunuzun kamerası ile tarayıp, otomatik olarak düzenleyerek dijital ortama taşımanızı sağlar.

55

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir