Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
En-İyi-Oyuncu-Odaları-Gamers-Room-4
Donanım 1.376 0

Oyun Delisi Olanlar İçin Olmazsa Olmaz 5 Muhteşem Ürün

En-İyi-Oyuncu-Odaları-Gamers-Room-4

Oyun Hastası Olanlar İçin Olmazsa Olmaz 6 Muhteşem Ürün

Oyun meraklıları değişik ürünler ile oyunu  zevkli hale getiriyor. Bu ürünlere de e-ticaret sitelerinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. Oyun deneyimini oldukça arttıran bu ürünler, dünya geneline bakılcak olursa insanların %60’ı tarafından kullanılıyor. Bilgisayarlar’da kullanılan ve oyun zevkini arttıran bu ürünler size çok farklı bir oyun tecrübesi sunuyor. Aslında bakıcak olursak fiyat bakımından da aşırı pahalı olmayan ürünler (bazıları dışında.) Amazon, eBay gibi sitelerden rahatlıkla satın alabilirsiniz . Oyun deneyimini arttıran bu ürünlere bakalım.

Tren simülasyonu 

Raildriver Controller adı verilen bu ürün, son derece gerçekçi bir görünüme sahip. Tren simülasyonu meraklıları için oldukça güzel bir kontrol cihazı, USB ile bağlantı kuruyor. Ayrıca tüm tren simülasyon oyunlarına uyumlu . Oldukça şık görünen bu kontrol cihazını internetten satın alabilirsiniz.

maxresdefault (1)

 

Transformers’ı andıran şekliyle , Lazer Projeksiyon fare

Odin Projection Mouse adı verilen bu farenin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yansıttığı led ışık  çerçeve içerisinde lazer teknolojisi ile el hareketlerini takip ediyor ve oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Görünüş olarak oldukça ilginç duran bu ürünün fiyatı ise , 49 dolar  ön siparişe sunulmuş.

Say-Hello-to-ODiN-the-World-s-First-Laser-Projection-Mouse-476199-2

Oyunlarda alınan darbeyi vücudanuza  ileten oyun yeleği

Özellikle FPS oynamayı seven oyuncular için yapılan 3RD Space FPS oyun yeleği, oyunlarda alınan darbeyi vücuda iletiyor ve oyunda aldığınız zevk ve heyecanı arttırıyor  artık acıyı da hissediyorsunuz .Call of Duty, Bioshock ve  Battlefield serileriyle uyumlu olan 3RD Space FPS oyun yeleğinin içinde bulunan hava torbacıkları sayesinde atılan kurşunları, bıçak darbelerini hissetmenizi sağlıyor.

3389558270_6c0d5c1d99_o

 

Oyun ile uyumlu led ışıklandırma sistemi

Mad Catz Cyborg ışıkandırma seti 16 milyon renk ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Biraz daha açıklamak gerekirse, Mad Catz Cyborg ışıklandırma seti sayesinde 16 milyon renk ile oyunda bulunduğunuz ortamın ışıklarını oda içine yayarak ilginç bir deneyim sunuyor. Amazon fiyatı ise 95 dolar.   Mad Cats Cyborg ışıklandırma setinin tanıtımını aşagıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Aksiyon oyunlarındaki deneyini arttıracak  PrioVR

PrioVR vücudunuza giydiğiniz bir yelek ile kullanılıyor. Ürün sanal gözlük seti için oldukça kullanışlı bir ekipman olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sanal gözlüğünüz yoksa bile ekranın karşısına geçip FPS aksiyon oyun deneyiminizi daha da arttırabilirisiniz. Genelde dövüş oyunları için kullanılan PrioVRaslında FPS aksiyon oyunlarında da oldukça performanslı diyebiliriz. Bu ürün Fiyat etiketi ise  289 dolar .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir