Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
A Palestinian man holds up her cell phone as she plays the Pokemon Go game in gaza city, July 13, 2016.  (Photo by Majdi Fathi/NurPhoto via Getty Images)
Mobil 692 0

Pokemon GO iOS’a Nasıl Yüklenir ?

Pokemon Go is displayed on a cell phone in Los Angeles on Friday, July 8, 2016. Just days after being made available in the U.S., the mobile game Pokemon Go has jumped to become the top-grossing app in the App Store. And players have reported wiping out in a variety of ways as they wander the real world, eyes glued to their smartphone screens, in search of digital monsters. (AP Photo/Richard Vogel)

Ülkemizi ve tüm Dünya’da olan yaratan Pokemon GO  ile ilgili  çeşitli indirme linkleri bulunuyor.Ülkemizde resmi olarak yayınlanmamasına rağmen oyun severler Pokemon GO’yu Apk olarak telefona indirip oynanıyor. Pokemon GO nasıl indirilir sorusu oyunun çıktığı ilk günden beri popülerliğini hiç kaybetmiyor.Ama konunun uzmanları Pokemon GO’nun Türkiye’de resmi olarak çıkmasının gerektiğini söylüyolar.

Önce Safari tarayıcınızı iPhone’dan açın. Daha sonra buraya  tıklayın. Buradan Pokemon Go’yu indir seçeneğine tıklayın. Daha sonra çıkan ekranda iOS 7-8-9 seçeneğine dokunun.

Pokemon Go’yu iPhone’a nasıl yükleyebilirim? Öncelikle iPhone’unuzu açın ve Ayarlar menüsüne girin. Ardından iTunes ve App Store seçeneğini göreceksiniz; buraya dokunun. Daha sonra Apple Kimliğini Göster butonuna basın ve devam edin. Burada karşınıza Ülke/Bölge veya Country/Region seçeneği çıkacak karşınıza.Bu seçeneğe dokunun ve ardından şu an resmen yayınlanmış olan ülkelerden Yeni Zelanda veya Avustralya’dan birini seçin. iPhone’a Pokemon Go’yu indirmek işte bu kadar basit.

yes

NOT : Telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir sorundan Fibertekno.net sorumluk üslenmiyordur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir