Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 5.155 0

Popeyes’te 1 TL’ye Nasıl Menü Alınır?

Amerikan markası ve çoğumuzun bildiği gibi KFC ile güzel bir yarışma içinde olan Popoyes, tavuk burger severlere harika bir kampanyayla geliyor! Herkesin bildiği gibi her sektörde olduğu gibi gıda sektöründede aldığımız bir ürünün veya yiyeceğin servisinden sonra bir fiş veriliyor ve çoğumuz bu fişleri okumuyoruz..

Her ne kadarda kimse farketmesede Popoyes şirketi bu fişlerin üzerine yaptığı kampanyayı ve bilgilerini yazmış. Fişlerde ödediğimiz tutarın altında bilgiler ve ayrıca bir kod veriliyor. Bu kodu BencePopoyes anketi altında internet üzerinden anketi doldurduktan sonra aldığınız menünün yanında birde tavuk burgere sadece 1 TL’ye sahip olabiliyoruz.. Aşagıdaki aşamaları takip ederek sizde 1 TL’ye menü sahibi olabilirsiniz..

bamgum

 

Öncelikle size verilen fişin altındaki verilen kodu BencePopoyes anketi ile internet üzerinden verilen anketi dolduruyoruz. Anket sonucunda verilen kodu fişe aynen yazın. İsterseniz su alıp aynı şekilde yanına tavuk burgeri 1 TL’ye alabilirsiniz. Afiyet Olsun..ekran1

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir