Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
prisma2
Mobil 197 0

Prisma İçin Yeni Özellikler Geliyor

İlk önce iOS daha sonra Android için gelen Prisma uygulaması ülkemizde büyük ilgi gördü.Gösterilen bu ilgi sayesinde Prisma’nın gelişmesi de kolaylaşırken yapılan duyurularda uygulamaya yeni özelliklerin ekleneceği söylendi bu duyuru kullanıcıları sevindirdi.

Özellikle filtrelerin karıştırılması ve aynı fotoğrafa birden fazla filtrenin uygulanabilmesinin mümkün olacağı belirtilirken fotoğraflarda kırpma işlemleri  yeni gelicek güncelleme ile yapılabilicek.Prisma’da  gelişmeler uygulamanın daha iyi  bir şekilde kullanılmasını sağlarken kullanıcılar yeni özellikleri yapılacak güncellemeyle birlikte kullanmaya başlıyabilicek.

prisma1

Prisma’nın uygulaması ilk çıktıgı zamanlar  sunucularda yüksek sorunlar yaşanırken yeni güncelleme ile  bu sorunların giderildiği ve artık uygulamanın daha stabil bir şekilde çalıştığı söylendi. Bu bakımdan bundan sonraki süreç içerisinde kullanıcılar daha iyi bir programa sahip olurken aynı zamanda geliştirilmiş yeni özellikler sayesinde kullanıcılar çok daha farklı işlemler yapabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir