Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 395 0

Red Dead Redemption GOTY İnceleme (Hediyeli)

Red Dead Redemption GOTY İnceleme

ee

 

Red Dead Redemption (RDR olarak kısaltılabilir), Rockstar San Diego ileRockstar North tarafından geliştirildi, Rockstar Games tarafından yayınlanan,üçüncü şahıs nişancı persfektifine sahip, açık uçlu aksiyon-macera türündeki Western video oyunu. Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için Kuzey Amerika’da 18 Mayıs 2010 Mayıs 2010’da yayımlandı.

Ne Zaman sipayasıya Sürüldü ?

2004’te piyasaya sürülen Red Dead Revolver’ın konu bakımından olmasa da isim olarak devamı niteliğindedir.

Oyunun Konusu nedir ?

1911 yılının Vahşi Batı’sında, ABD ile Meksika civarında geçmektedir. Eski bir kanun kaçağı olan John Marston’ın ana karakter olarak yer aldığı oyunda; eşi ve çocukları devlet tarafından rehin alınan Marston’un, eski çete üyelerini yakalamak için verdiği mücadele konu edilmektedir.

8 Haziran 2010 itibariyle oyunun, toplamda 5,2 milyonluk satış rakamına ulaştığı söylendi.

Oyundaki Müzikler nelerdir ?

Oyunun soundtrack albümü, Red Dead Redemption Original Soundtrack adıyla 18 Mayıs 2010’da Amazon , iTunes gibi sitelerle internet üzerinden MP3 olarak satışa sunuldu. Aynı albüm Ağustos 2010’da, 9,99 dolardan CD olarak satışa sunuldu

Peki Online Nasıl oynayabilirm ?

Oyunun çok online  modu da en az oyunun tek oyunculu modu kadar büyüktür . Oyuncular dünya üzerindeki diğer oyuncularla birlikte Free Roam adı verilen özgürce gezebilecekleri bir oyun modunda oynamaktadır. Bu Free Roam modu, oyunun tek oyunculu moduyla benzerlik göstermektedir; oyuncular genellikle özgürce gezip vakit geçirmekle beraber yan görevleri yapabilir, haydutların mekanlarını basabilir,

Oyun içerisinde ulaşım nasıl oluyor ?

RDR ‘da ulaşım, öncelikli olarak atlar ile  sağlanır. Doğadaki yabani atların kementle yakalanıp evcilleştirilmesi veya kasabalarda bulunan dükkânlardan, türlerine göre farklı fiyatlara sahip olan atların satın alınmasıyla karaktere ait bir ata sahip olunabilmektedir.

Oyunun ana karakteri John Marston

 

Hediyelerimiz Neler?

1 Kişiye   Red Dead Redemption

Katılmam için ne yapmam gerekli?

* Kampanyaya katılmanız çok kolay Facebook ve  Youtube  sayfalarımızı takip ediyorsunuz.

*Daha sonra buraya tıklayarak başa tutturulan kampanya haberini herkese açık şekilde Facebook profilinizde paylaşmanız zorunludur.

ggh

* Son olarak aşağıda bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz zaman kampanyamıza katılmış oluyorsunuz.

gh

 

.Kampanyanın son katılım tarihi 18 Ekim Saat: 23:59’dur. Sonuçlar 19 Ekim Cuma günü Fibertekno.net üzerinden açıklanacaktır.

Buradan Form Ulaşabilirsiniz 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir