Mobil 928 0

Rockstar Klasiği Bully iOS ve Android’e Geldi!

Rockstar denildiğinde aklımıza gelen ilk şeylerin Grand Theft Auto (GTA) ve Red Dead Redemption olduğundan hepimiz hem fikiriz galiba. Rockstar’ın PlayStation 2 klasiği Bully‘i çoğu oyuncu biliyordur.

Bully’nin ne olduğunu bilmeyenler varsa kısaca açıklayayım.

Bully;

Jimmy Hopkins‘in Bullworth Akademisi‘ndeki maceraları büyüleyici ve “yaramazdı“, sınıftaki mini oyunlarla şakalar ve iyilikler harmanlıyordu.

Tam on yıl sonra oyun orjinal bir biçimde mobil platforma geldi. Yeni ışıklandırma, doku ve karakter modellerin yanı sıra Scholarship Edition sayesinde ekstra sınıflar, görevler ve karakterler de bizleri bekliyor.

Mobil Grand Theft Auto sürümlerindeki gibi, zorlu ekran üstü kontrollerle başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Oyun dokunmatik ekranlar için tasarlanmamıştı, bu yüzden yumruklar ve sapan arasında geçiş gerçek bir sıkıntı olabiliyor. Ancak, iOS uygulamasıyla bağımsız bir kontrolcü kullanabilirsiniz – özellikle evde oynuyorsanız…

Uygulamanın fiyatı 18.99 TL ve App Store ya da Google Play üzerinden satın alınabiliyor.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir