Donanım 143 0

Samsung’dan Oyunculara Özel Kavisli Monitör Geliyor!

Teknolojik cihaz üreticileri denilince çoğu kişinin ilk aklına gelen Samsung, oyuncuları göze önüne alarak, kavisli ekrana sahip CH711 adlı yeni bir monitör üretiyor. Böylece Samsung’ta 2017’ye mükemmel bir giriş yapmayı planlıyor.

CES 2017 yaklaşıyor ve dev firmalar şuanda buna odaklanmış durumda. Samsung ise bu etkinliğe bir de kavisli monitör ile katılmayı planlıyor. Oyuncuları sevindirecek bu monitörü gelin beraber inceleyelim.

Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Pazarlama çekimlerine bakarak, Mac çalışanları bu modelde kullanıcıları tasarımla keyiflendirecek gibi görünüyor. 27 ve 31.5 inç boyutlarındaki ekranlarda 2,560 x 1,440 çözünürlük, 1,800R eğrilik, 178 derecelik görüş açısı ve sRGB kapsama alanının yüzde 125’i bulunuyor. Kablolar ise standda gizli; bu da, monitörü dikey bir konuma çevirmenizi sağlıyor, ancak monitör kavisli bir formata sahip olduğundan bu biraz garip hale getirebilir.

Samsung, monitörün eğri olmasının gözler için daha iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca kuantum noktalar sayesinde renklerin “daha zengin ve canlı” olduğu söylendi.

Fiyatı Ne Kadar?

“İyi güzel de bize fiyat ver.” diyecek olursanız, fiyatını henüz bilmiyoruz. Ancak Samsung, yakınlarda açıkladığı diğer kavisli monitörleri olan GFG70 ve CF791 ile birlikte CES 2017‘ye gelecek.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir