Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
samsungj2
Mobil 361 0

Samsung’un Yeni Telefonu Galaxy J Max!

sd

Son günlerde yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7 ile sıkça gündeme gelmeyi başaran Samsung elbette sadece üst seviye telefonlar üzerinde elbette yoğunlaşmıyor.Galaxy Note 7 cihazını yakın zamanda tanıtacak olan Samsung akıllı telefon dünyasının çok büyük bir kısmını oluşturan giriş ve orta seviyede de cihazlarını satışa sunmaya devam ediyor.

Son zamanlarda akıllı telefon pazarının birincisi olan  Samsung giriş seviyesindeki yeni iki akıllı telefonu Galaxy J2 (2016) ve Galaxy J Max‘i resmi olarak tanıttı. Galaxy J2 (2016) Smart Glow isimli bildirim ışığıyla öne çıkarken Galaxy J Max dev ekranıyla akıllı telefon severlerin dikkatini çekiyor.

Galaxy J Max’da 1.5 GB Ram vs 16 GB’lik dahili hafıza bulunmaktadır. Cihazda 1.5 Ghz, dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor.Arka kamerası ise 8 MPçözünürlüğü pek de iyi olsamasa da telefonda 4000 mAh gücünde bir bataryaya sahip Yani şarjım çabuk bitiyor diyenler için harika bir çözüm bulunmuş.Telefonun satış fiyatı ise 179 euro fiyatı ile satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir