Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
hhh
Mobil 1.548 0

Tanıtımı Yapılmayan iPhone 7 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Bir süredir iPhone 7 hakkında bir çok yalan veya dogru haberler duyduk ,iPhone 7, daha resmi olarak Apple tarafından tanıtılmadan ülkemizde Vatan Bilgisayar‘ın internet sitesinde  fiyatı belli oldu. iPhone 7‘nin Vatan Bilgisayar’da listelenmesiyle birlikte iPhone 7′nin daha tanıtılmadan Türkiye fiyatı ise belli oldu.

Daha önceki iPhone tanıtımlarında yaptığı gibi cihazı çıktığı gün ülkemizde tüketiciyle buluşturacağını söyleyen Vatan Bilgisayar’ın internet sitesindeki ilan bize iPhone 7 hakkında bugüne kadar paylaşılan sızıntıların dogru oldugunun kanıtı.Ve kısa süre önce Vatan Bilgisayar  paylaştıgı iPhone 7 satışını kaldırdı

vatan1

iPhone 7 Tanıtımı  Ne Zaman ?  Fiyatı  Ne Kadar ? 

Apple’ın 7 Eylül 2016 tarihinde düzenleyeceği basın toplantısıyla dünya genelinde tanıtacağı iPhone 7 modeli, Vatan Bilgisayar’ın internet sitesinde yayınladıgı fiyata göre 3800TL‘den ülkemizde satışta olacak. Ayrıca bu internet sayfasındaki modelin iPhone 7 Plus değil, iPhone 7 olduğunu da belirtelim. Bu durum da iPhone 7 Plus modelinin 4000TL üzerinde olacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir