Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
d1
Mobil 426 0

Tek Elle Oynanan Mobil Oyunlar

d1

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.Özellikle İstanbul,Ankara gibi trafiği yoğun bir şehirde yaşıyorsanız, trafiğin yogun oldugu zamanlarda hemen telefonumuza sarılıyoruz. Böylesi zamanlarda insanlar sosyal medyada gezinirken , bazı insanlar da mobil oyunlara yöneliyor. Artık yavaş yavaş konsol tadında grafikler sunan mobil oyunların yanı sıra, grafikleri iyi olmasa bile oyun içerigi bizi  eglenceli oluyor. Otobüste yolculuk ederken, bir yerden bir yere giderken,canımız sıkılınca hemen akıllı telefonlarımıza sarılıyoruz.Kalabalık şehirlerde şehir içi yolculuk ederken  bilhassa ayakta kalabiliyoruz ve bir yere tutunmak zorunda kalıyoruz. Başka zaman diger elimizde çanta, poşet gibi bir şey olabiliyor,  bizde tek elle kolayca oynanabilen oyunları sizler için derledik.

  • One More Line

Bu oyunu ilk oynadıgınızda mantıgını anlamasınızda oyun kendisine bagımlı yapıyor. Bu oyunda yoldaki engellere bodoslama çarpmamak için o engellere ip aynısı bir çizgiyle bağlanabiliyor ve bir engelden diğerine geçiş yaparak yolumuza devam  ediyorsunuz. Oyun iOS ve ANDROİD’de bulunmaktadır.

  • Hitman Go

Bilgisayar’da alışageldiğimiz Hitman oyunlarından farklı olarak sıra tabanlı bir bulmaca oyunu olan Hitman Go, oyununu tek elle rahatlıkla oynayabilirsiniz.  Oyunu iOS ,ANDROID ve WINDOWS PHONE’de bulunmaktadır.

  • Dots

Son zamanların en popüler oyunlarından olan Dots, tek elle oynayabileceğiniz ve bağımlı olma ihtimaliniz yüksek oyunlardan birisi. Oyunun çalışma mantığı ise çok kolay kolay. Ekranda gördüğünüz renkli noktalardan aynı renkli olanlarını bağlayıp temizliyorsunuz. Ne kadar “dot” temizlerseniz, o kadar yüksek skor yapıyorsunuz.. Ayrıca pastel tonlu renklerin kullanıldığı kullanıcı arayüzü de, diğer mobil oyunlara göre fazlasıyla sade. Oyunu iOS ve ANDROID’de oynayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir