Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
tesla
Otomobil 304 0

Tesla Model 3 Değişecek mi ?

Tesla Motors Inc. CEO’su Elon Musk, Code Konferansı ve şirketin Hissederlar Toplantısı’nda sırasında verdiği bir ropörtajda, şirketin yeni otomobili Tesla Model 3 önemli gelişmeler oldugu belirtti

Tesla Model 3 aracına yönelik olarak bariz bir yenilik getireceklerini belirten Elon Musk, şirketin gelecek süreçteki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

CEO Elon Musk, yaptıgı röportajda, Tesla Model 3 otomobiline yönelik olarak bariz bir yenilik getireceklerini, beraberinde araçta çeşitli değişikliklerin görülebileceğini röportajında belirtti.

tesla3

Bu yıl içerisinde başka bir Tesla Model 3’ün yapımınına başlanacagını dile getiren CEO Musk, mevcut 35 bin dolarlık Autopilot modelde, bariz bir değişiklik yapacaklarını sözleri arasına ekledi.

Tesla’nın iki büyük hatası orijinal iş planının kilit unsurlarını içeriyor. Tesla Model 3’ü spor otomobili olarak tasarlarken, cihazın üretimini gerçekleştirmek istemedi.

tesla

AC Propulsion adlı bir şirket, Tesla’nın üretimini gerçekleştireceği otomobil çözümünün lisansını daha önce almasını takiben, Tesla elektrikli otomobil çözümlerine yönelmeyi seçti.

 

Kaynak: ShiftDelete.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir