Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
arcimoto-srk-electric-three-wheeler-hails-the-future-of-urban-transport-video-photo-gallery_5
Otomobil 411 0

Üç Tekerlekli Yeni Nesil Ulaşım Aracı: Arcimoto SRK !

image

Otomobil sektörü her geçen gün yeni projelerle büyüyen ve gelişen bir sektördür. Otomobiller buna bağlı olarakta tasarımlarından çok özellikleri de inanılmaz şekilde gelişim göstermektedir. Özellikle insanlar büyük şehirlerde rahatça kullanabilecekleri araç istemekteler. Bu son zamanlarda ise bu şekilde nazif arabalar çıkmaya devam ediyor.

Şuandaki büyük şehir trafiklerine baktığımız zaman insanın araba kullanası gelmiyor ne yazık ki. Haberimizde bahsedeceğimiz
Arcimoto SRK aracımız ileri ki zamanlarda bu trafik sorunlarına çözüm olacağını düşünmekteyiz.

Yaklaşık 8 yıldır bu aracın üzerinde çalışan otomobil markası Arcimoto, her geçen yıl otomobili biraz daha geliştirmiş, her seferinde gerek özellik bakımından gerek tasarımsal bakımdan üstüne bir şeyler koyarak ilerlemiş. Hala prototip halinde olan araç ile The Verge ekibi geçen zamanlarda trafikte test sürüşünü gerçekleştirmişti.

 

 

SRK son versiyonu 115 km/s hıza çıkabilmekte, elektrikle çalışmakta. Aracımız tam şarjlı 200 km’ye yakın mesafe gidebilmekte.
Tabii belirttiğimiz üzere Arcimoto SRK, şu an için prototip. Fakat araç CES 2016’da görücüye çıktığında baya ilgi görmüştü.
Ve otomobil önde gelen istatiklere göre Arcimoto SRK, bir kaç sene sonra dünyanın her tarafında ulaşım aracı olarak kullanılacağını düşünmekteyiz.

SRK’nın seri üretime geçilmesinin ardından 10 ile 20.000 dolar arasında bir fiyata satışa sunulması bekleniyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir