Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Uzun zamandır beklenen Asphalt Xtreme Yayınlandı!

Uzun zamandır yarış oyunu severlerin bekledigi Asphalt Xtreme bugün Android ve iOS platformları için yayına girdi.Off-Road yarış türünde olan Asphalt Xtreme gelişmiş grafikleri ve araç çeşitliliği ile  dikkatleri üstüne topluyor.

Uygulama içi satın alımlar ve reklam gösterimleri ile ücretsiz olarak indirilebilen  bu oyun Android sürümü 950MB boyutuna sahip. iOS versiyonu oyunun boyutu daha büyük  1.14GB. İlerleyen güncellemelerde tüm Asphalt serilerinde olduğu gibi yeni araçlar da  oyuna eklenecek.

ic

Oyunda lisanslı araçlar da bulunmakta onlardan bazıları  Jeep, Ford, Mercedes, Predator, Dodge, ChevroletAynı anda 8 oyuncu yarış yapabilirler, Svalbard takım adalarından Nil Vadisi’nin kum tepelerinde yarışlara çağırıyor.

Aracı kişiselleştirme ve yükseltme koleksiyonu da son derece zengin olan oyunu ilk açtığınızda bir buggy ile ısınma yarışı  yapıyorsunuz daha sonra kendiniz yarış seçiyorsunuz.Bu yarışta oyunun nasıl oynanacağı ile ilgili kısaca bilgi veriliyor. Sonrasında ise yarışları kazandıkça dünyanın dört bir yanına mücadele için  başka ülkelere gidiyorsunuz.

Android İçin Asphalt Extreme iOS İçin Asphalt Extreme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir