İnternet 94 0

Vine Ne Zaman Kapanacak?

Twitter , geçen yılın son zamanlarında 6 saniyelik videolar çekip paylaşım platformu olan Vine’ı kapatma kararını açıklamıştı. Bu  açıklamadan sonra   Vine’ı kurtarmak için çabalamalar yapıldı ama bu çabalar sonuç alamadı.Twitter artık daha fazla bekleyemedi ve Vine‘ı ne zaman kapatacağı hakkında açıklama yaptı.

Vine Ne zaman Kanapanıyor?

Twitter’ın  resmi açıklamasına göre Vine, 17 Ocak tarihinden itibaren kapatılacak. Geçtigimiz aylarda  Vine’ın kapatılacağı haberinden sonra, Vine kullanıcılarının videolarını indirmesi için bir  kısa bir süre sunulmuştu.Bu süre de 17 Ocak tarihinde  bitecek.

Instagram‘ın video yükleme süresini 60 saniyeye çıkarması ve Vine “fenomenlerinin” gelir elde etmek için YouTube‘a yönelmesi, Vine’ın  kullanıcı kaybetmesinin nedenlerinden biri.Artık eskisi gibi  etkileşim görmeyen platformu kapatmak çok doğru bir seçim diyebiliriz.

Eğer Vine’daki videolarınızı platform kapatılmadan önce indirmek istiyorsanız Vine’ın sitesinin sağ üst kısımda yer alan “Download Your Vines” bölümüne tıklamanız yeterli oluyor.

{Bartu}

Fibertekno.net'in yayın direktörü Bartu, en güncel teknoloji haberlerini paylaşmak için gecesini gündüzüne katıyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir