Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
motor
Sinema 578 0

Vizyona Giren Yeni Filmler (10/06/2016)

sinema

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona giren çok filmler var. Farklı türlere ve farklı zevklere göre yer alan yapımlarda bu hafta vizyona toplamda 9 film girdi.

Bu hafta yani 10 Mayıs haftasında vizyona girecek filmler: Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Zootopia), Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me 2), Korku Seansı 2 (The Conjuring 2), Sekaret Son, Ve Panayır Köyden Gider, Özel Kargo (Precious Cargo), Fırtınalı Hayatlar (Genius), Kim Kadın Kim Koca (Ki and Ka) ve Belgica.

  •  Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me 2)

G.I Joe: Misilleme, Justin Bieber’s Believe gibi yapanlara imzasını atmış olan Jon M. Chu Sihirbazlar Çetesi2 yeniden karşımızda.

Sihirbazlar Çetesi 2’nin konusu kısaca şu şekilde: ‘’İlk filmde FBI’ı alt edip halkın Robin Hood’u gibi davranan Sihirbaz ekibinin karşısında çok daha zorlu bir görev vardır. Güçlü bir teknoloji ekibinin tehdidiyle imkansız bir soygunu gerçekleştirmeye zorlanırlar. Ekibin tek umutları, daha önce yapılmamış türden bir numarayla adlarını temize çıkarmaktır…’’

https://www.youtube.com/watch?v=hIMwMabqrYI

  •  Korku Seansı 2 (The Conjuring 2)

Korku Seansı 2’nin konusu kısaca şu şekilde: ‘’Dünyaca tanınmış olan doğaüstü olay araştırmacıları Warren’ler dehşet veren araştırmalarına, kötü niyetli bir ruhun dört çocuk büyüten bekar bir annenin evine musallat olması üzerine, onlara yardım etmek için Kuzey Londra’ya giderler…’’

  •  Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Zootopia)

Karmakarışık ve Bolt filmleriyle gündeme gelen animasyon konusunda son derece profisyonel olan Byron Howard yeniden yönetmenlik koltuğuna oturdu.

Zootropolis’in konusu kısaca şu şekilde: ‘’Zootropolis diğer Metropolislere çok daha farklıdır. Sadece hayvanların yaşadığı, her hayvana özel habitatın bulunduğu hayvanlar için adeta bir cennettir Zootropolis. Polis memuru Juddy Hopps buraya geldiğinde Zootropolis’te polis olmanın zorluğunu anlar. Kendini ispatlamak için geveze ve numaracı olan tilki Nick ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır.’’

  • Sekerat Son
Sekerat  konusu kısaca şu şekilde: Sekerat “Son” bir ölüm hikayesi. Genç bir ressam olan Seda’nın hayatı, ardarda yaşadığı travmatik olaylar ile sarsılır. Ruh hali gitgide bozulur. Bu esnada öteki aleme yönelir, karanlık güçlerin etkisi altına girer. Kendi iradesi dışında bağlantılar kurarken yaşadığı korkuların sebebini anlayamayan kadın sonunda gerçek ile yüzleşir. Sekerat “Son” izleyiciye ölümün sırrını sorgulatırken varlıkların sadece görünen maddi yanlarından ibaret olmadığını anlatacak. Filmin başrollerinde Meltem Miraloğlu, Batuhan Aydar, Almila Kuruoğlu, Reyhan İlhan yer alıyor filmde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir