Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 243 0

Whatsapp Kullanıcıların Bilmedigi Özellikler

wp

800 milyon kullanıcıya sahip olan mesajlajma programı olan WhatsApp peki WhatsApp bütün özelliklerini biliyomusunuz ? bilmediginiz özellikleri toplardık.

– Mesaja yıldız ekleme

yıldız

WhatsApp’a yeni eklenen özelliklerden biri olan yıldız ekleme  mesajınızın üstüne basılı tutarak yukardaki resimdeki gibi  mesajınız üstüne basılı tutarak yıldız seçenegine tıklıyosunuz ve mesajını sonra bulmanız daha kolay oluyor.

– Google Drive ile mesajlarınız yedekleyin

sd

WhatsApp mesajlarınız kaybolmasın diye  Google Drive yedekleyebilirsiniz bu yedekleme ile her gün sohbetleriniz kaydedilecektir.

– Baglantıyı  Ön İzleme

wh

Bu ön izleme özelligi ile  WhatsApp ile yolladıgınız herhangi bir baglantı üzerinde bulunan bir ön izleme fotoğrafı ve linkiyle birlikte ileticek.

– WhatsApp ücretsiz kullanma 

ggh

WhatsApp ücretsiz kullanmak istiyorsanız önce tüm  mesajlarınız  yedekleyin ve  hesabınızı silin daha sonra  yeni bir kişiymiş gibi  WhatsApp’ı  telefonunuza tekrar yükleyin.

–  WhatsApp bilgisayarda kullanma

wh whatssp

WhatsAppı’ı  bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız  whatsapp’ın resmi internet sitesine giriyorsunuz  ve sitedeki  QR kodunu akıllı telefonunuza okutmanız yeterli olucaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir