Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 444 0

Yeni Android Uygulaması : Merak Ettik

GOOLE PLAY YENİ UYGUALAMA :  Merak Ettik  MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY ELİNİZİN ALTINDA 

Gün içerisinde aklınıza takılan her türlü soruyu sorabileceğiniz ve bu soruların cevaplarını sizler gibi sorularına cevap arayan insanların cevapladığını hayal edin. İşte bu hayaliniz artık gerçek olmuş durumda. Merakettik.net, teknolojiden, yaşama, moda’dan, spora, siyaset’ten, bilimkurguya, sinemadan, bilgisayar programlarına, cep telefonlarından, uygulamalara ve daha pek çok konuda aklınıza takılan hemen hemen her sorunun cevabını bulabileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesidir.

e5

Uygulamada bulunan kategori kısmında soru sormak ya da cevap vermek istediğiniz konu başlıklarını görebilirsiniz. Sizin sormak istediğiniz konu hakkında daha önce soru sorulmuş ve cevaplanmış olabilir bu kategori bölümümüz sayesinde sorunuz hangi kategoriyi ilgilendiriyorsa o kısma girip sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

Peki Nasıl Kullanırız

Uygulamaya dünyaca ünlü sosyal platformlarda bulunan hesaplarınız ile de (facebook, twitter, google +) ilişkilendirip hemen soru sormaya veya uzmanlık alanınız olan konuda cevap vermeye başlayabilirsiniz.

ah

 

Uygulamayı  Buradan  İndirebilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir