Sinema 281 0

Yeni ”It” Filmi Korkunç Gözüküyor

Palyaçolara karşı bir alerjiniz veya korkunuz var ise haberi geçebilirsiniz. Ama bu efsaneyi kaçırırsınız. 

Roman uyarlaması olan, Stephen King’in It filmini hepimiz biliyoruzdur. Ki beni palyaçolardan soğutan da o film olmuştur. Böylesine tüyler ürpertici bir filmin ikincisi gelir de biz kaçırır mıyız ? Tabi ki de hayır.

”Pennywise’ın normal yaşantısına bakalım” adı altında bize sunulan resim ve ardından yeni filmden bir görüntü olduğu söylenen bu görsel gerçekten korkutucu. Gözlerindeki acımasızlığa bakar mısınız.

Film Hakkında

Hemlock Grove filminde oynayan Bill Skarsgard filmdeki katil palyaçoyu oynayacak. Film, 1986 yapımı, romandan uyarlama olan It filmiyle aynı isme sahip olacak. Tim Curry’nin Pennywise olarak oynadığı görüntüleri gören yönetmen ise, Tim Curry’nin performansı cidden harika. Tim Curry’nin performansına yakın bir Tim Curry çıkartacağımı hiç düşünemiyorum” dedi.

Yönetmen, Shadow of the Colossus video oyununun hikayesini yazan, Andres Muschietti. Benim de uzun zamandır oynamak istediğim oyunun hikaye yazarı umuyoruz ki akıllarımızdan hiç silinmeyecek bir It filmi gösterir bizlere. Yeni nesil Pennywise’a şöyle bir göz atabilirsiniz.

 

Kazım Arıkan {Kazım Arıkan}

Oyunlar oynayan, diziler izleyen boş bir adam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir