Mobil 126 0

ZTE Blade Serisi V8 Sızdırıldı!

1985 yılında Çin’de kurulan ZTE firması zaman zaman çıkartmış olduğu fiyat performans ürünleri ile dikkatlerimizi çekse de, sızdırılan ekran görüntülerinden de anlaşılacağı gibi bu sefer cihazın ilgi ve dikkat çeken ilk noktası çift lens kamerası olacak gibi.

Tasarım açısından bakıldığında ZTE Blade V8 piyasadaki bir çok rakip marka üründen çokta farklı olmadığını söyleyebiliriz fakat orta segment bir cihaz için de oldukça iyi gözükmekte, masaya bırakıldığında özellikle çift lens kamerası ile dikkatleri çekebilecek düzeyde olmuş diyebilirim. Aynı durum şuana kadar teyit edilen teknik özellikler için de geçerli.

Teknik Özellikleri

Blade V8, 13 megapiksellik bir kameraya sahip. Bu kamera, alan derinliğini yakalamak için çalışan 2 megapiksellik bir kamerayla birlikte çalışıyor.

ZTE Blade V8 Full HD (1080p) çözünürlüğe sahip 5.2 inçlik bir ekrana sahip olacak. Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 435 işlemciden gücünü alacak telefonda, ayrıca 3GB RAM ve 32 GB depolama alanı da bulunacak.

Telefonun 7 mm kalınlığa sahip olduğu da ortaya çıkan bilgiler arasında.Ön tarafta yer alacak fiziksel home butonu da parmak izi tarayıcı özelliğine sahip. Cihazın henüz ülkemizde satılıp satılmayacağı hakkında net bir bilgi yok, ama orta segmente rakiplerini terletecek bir cihaz geliyor diyebiliriz.

Burak Karadenız {Burak Karadenız}

Koyu BEŞİKTAŞ'lı, teknolojiyi takip eden, spora düşkün, hem bilgisayar hemde konsol oyuncusu olan, video kurgusu yapmayı seven ve html yazılımı yapan Allah'ın bir kulu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir